(ВИДЕО) Разочаран симпатизер на СДСМ во Прилеп: Со градот раководи злосторничко здружение

1968

Дебакл се случи на партиската трибина на СДСМ во Прилеп, откако разочаран член на партијата рече дека со градот под Марковите кули „владее злосторничко здружение“.

 

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.