28.8 C
Skopje
четврток, јули 7, 2022

(ВИДЕО) Се запали автомобил пред станбена зграда во Скопје

Доцна синоќа избувнал пожар во возило, пред станбена зграда во Скопје, информира Сител.

Граѓаните ги разбудила силната експлозија.

Се уште не се познати причините поради која се запалило возилото и дали има повредени лица.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.