(ВИДЕО) Северина покажала како чисти и во исто време вежба!

334

Северина на нејзиниот профил на Инстаграм започна со “SeVeTeVe” со цел да ги забавува нејзините фанови во ова време на седење дома и изостанок на многу културни настани…
Северина ги најавила и вечерашните гости…
Северина објавила видео со ја најавила вечерашната објава во живо на својата социјална мрежа Инстаграм, а исто така открила и како ја одржува формата во изолација. Пејачката се нафатила да ги исчисти подовите, а откако го избришала подот на кујната, направи неколку вежби.
Северина исто така ги најави гостите на вечерашното издание кое ќе се емитува од 20.30 часот, меѓу кои и Горан Богдан, Амир Казиќ Лав, Сенидах и други.

https://www.instagram.com/tv/B-jl3hHB6o3/?utm_source=ig_embed

Северина е во изолација во Белград, со сопругот Игор и неговите родители Кеба и Оља.

https://www.instagram.com/tv/B-jl3hHB6o3/?utm_source=ig_embed

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.