(ВИДЕО) Шахпаска: Среќни се граѓаните што СДСМ е на власт

Министерката за труд и социјална политика Јагода Шахпаска во дебатна емисија за Топ Тема на Телма тврди дека граѓаните на Македонија се среќни што СДСМ и коалицијата се на власт.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.