20 C
Skopje
понеделник, јуни 1, 2020

(ВИДЕО) Силвестер Сталоне веќе нема да се подмладува

632

Актерот Силвестер Сталоне ги изненади фановите со новиот стајлинг со тоа што објави краток клип додека управува со автомобил.

“Понекогаш се будам и едноставно не правам ништо. Јас само се опуштам. Ако некој рече поинаку, лаже – тоа е во човечката природа. Тогаш ќе се превртете,ќе бидете малку лути на себе, сфаќате дека мора да се посветите на своите цели. Потоа, ќе се вратам на мојата омилена фраза. Само продолжи да удараш “, напиша Сталоне со снимката.

Голем број обожаватели ја забележаа промената на актерот, па му рекоа дека им се допаѓа уште повеќе во ова издание.

„Уште сте повозбудливи вака“, „Изгледате прекрасно“, „Не можете да направите ништо со годините, сепак сте инспирација“, беа некои од коментарите.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.