17 C
Skopje
четврток, септември 24, 2020

(ВИДЕО) Снајка Северина чисти и дезинфицира по дома

1342

„Снајка во време на корона“, напиша Оља Којиќ под видеото на кое се гледа како Северина ја дезинфицира куќата.

На видеото се гледа и сопругот Игор кој лежи на кауч и гледа телевизија. Се слуша како Кеба вели : “Кој рече дека снаата не вреди?”
„Таа не е врана“, „Горда е мајка и“, коментираат придружниците на Оља, а со емотикони одговорила внуката на Северина, Миа Поповиќ.

Северина престојува во Белград во изолација со сопругот Игор и неговите родители, Олга и Кеба. Како што неодамна напиша, сè уште не успеа да го види својот син, кој е во изолација со неговиот татко, Милан Поповиќ.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.