(ВИДЕО) Тешка сообраќајна несреќа вечерва кај Транспортен центар

623

Сообраќајка меѓу камион и мотор се случила пред малку на раскрсницата кај скопскиот Транспоретн центаре, објави ТВ 21.

Причината за несреќата засега не е позната, а возачот на моторот е повреден.

Полицијата е на терен и врши увид.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.