(ВИДЕО) ВМРО-ДПМНЕ се обврзува за силни институции, владеење на правото и правда за секого

30

Се обврзуваме за силни институции, владеење на правото и правда за секого, порача денес Ружица Николовска кандидат за пратеник на ВМРО-ДПМНЕ во ИЕ1.

Нејзината видео порака погледнете ја во продолжение:

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.