(ВИДЕО) Во Радовиш со БМВ се возат низ плоштад, немале бентли

269

Продолжува ТикТок лудилото во Македонија во кое како да има натпревар кој да испаде поголем идиот.

Пред една недела жител на Арачиново со Бентли возеше низ плоштадот, ден два подоцна скопјанец со „опел астра“ се возеше низ Камен Мост, а најновата ваква снимка доаѓа од Радовиш.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.