ВИДЕО| Вработени во ПИОМ со ќеси намирници и пари вршат поткуп!?

Вработени во ПИОМ вршат поткуп и делат промотивни материјали за СДСМ!? 

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.