32.8 C
Skopje
понеделник, јуни 24, 2024

(ВИДЕО) Вучиќ и во емисија излезе од фрижидер

Претседателот на Србија кој е кандидат и на овие избори, Александар Вучиќ продолжува со својата „ултра-креативна“ изборна кампања.

Откако објави спот во кој излегува од фрижидерот на едно српско семејство, вечерва од фрижидер излезе и во една емисија на телевизија Пинк.