24.8 C
Skopje
четврток, август 11, 2022

(ВИДЕО) Вучиќ и во емисија излезе од фрижидер

Претседателот на Србија кој е кандидат и на овие избори, Александар Вучиќ продолжува со својата „ултра-креативна“ изборна кампања.

Откако објави спот во кој излегува од фрижидерот на едно српско семејство, вечерва од фрижидер излезе и во една емисија на телевизија Пинк.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.