(ВИДЕО) Вучиќ: Никој и не ме прашува дали одам на одмор бидејќи знаат дека не одам

Претседателот на Србија Алекснадар Вучиќ вели дека веќе и престанале да го прашуваат дали ќе оди на одмор бидејќи сите знаат дека тој на одмор не оди.

– Mене никој и не ме прашува дали одам на одмор бидејќи знаат дека не одам. Дали бев на море-не бев, дали ќе одам-нема –  вели Вучиќ.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.