37.8 C
Skopje
сабота, јули 13, 2024

(ВИДЕО) „Жешки сцени” во српските медиуми на познатата македонска актерка и пејачот Реља Поповиќ

Втората сезона на серијата Беса ја воодушеви локалната публика, а меѓу новите ликови беше и Реља Поповиќ, кој одлично се снајде во глумата, пишува порталот Мондо.

Кога станува збор за неговиот лик, пишува Мондо, големо внимание привлекоа жешките сцени полни со еротика што ги има во серијата со македонската актерка Камка Тоциновски, која ќе се емитува во следните епизоди, но за тоа веќе многу се зборува во српската јавност.

Реља Поповиќ го игра телохранителот Лука Јовановиќ, на криминалецот и нарко-дилер Лука Домац, кога го игра Милан Мариќ.

Како што може да се види во кратката најава за новата епизода, Ана која од првиот момент му “фрлила око” на телохранителот на Лука, конечно успеа да заведе помлад дечко, со кој покрај акцијата и гужвањето на постелнината, ќе имаат и сериозен разговор.