ВИДЕОI Ван Гал во Катар пред камерите ја повика сопругата на брзински с*кс во хотел

На Луј ван Гал му се познати законите во Катар, но знае дека може да прави што сака во хотелска собата. И сака да има секс за време на Мундијалот.

Камерите го фатија 71-годишниот селектор на Холандија како и сугерира на сопругата да одат во хотел „на брзинка“ за време на тренинг. Не е познато дали сопругата Трус се согласила, но овој предлог го добила јавно и пред целиот стручен штаб на Холандија.

-Но, може да дојдеш во хотелот, да дојдеш во мојата соба. Ајде да се пле*неме“, рекол Ван Гал пред ТВ камерите.

https://twitter.com/TheEuropeanLad/status/1595042994801238016?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1595042994801238016%7Ctwgr%5E6c846f9d44d9a39358d586ed6fd069249847d840%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fkurir.mk%2Fsport%2Ffudbal%2Fvideo-van-gal-shokirashe-vo-katar-pred-kamerite-ja-povika-soprugata-na-brzinski-s-ks-vo-hotel%2F

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.