Владата напладне закажа седница

17

Владата денеска во 12 часот ќе ја одржи редовната 115-та седница со повеќе точки од својата програма за работа.

Оттаму информираат дека за донесените одлуки и заклучоци од владината седница јавноста ќе биде известена преку соопштение по завршување на седницата.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.