во 9:30 часот ВМРО-ДПМНЕ најавува нови детали и пораки од злосторничката група на полицајци на Заев и Спасовски

84

ВМРО-ДПМНЕ за денес најавуваат нови детали и пораки за, како што велат, злосторничката група на полицајци на Заев и Спасовски.

-Утре во 09.30 часот со нови детали и пораки од злосторничката група на полицајци на Заев и Спасовски. Кој стои зад нападот на новинарската екипа во Прилеп и зошто полицијата не презема ништо за тоа, подвлекуваат од партијата.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.