Во прекин сообраќајот на патот Струмица-Валандово

47

Сообраќајот на регионалниот пат Струмица-Валандово, кај селото Костурино од 11 часот е во целосен прекин.

Од Авто-мото сојузот посочуваат дека сообраќајот е во прекин поради сообраќајна незгода.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.