Во прекин сообраќајот на регионалниот пат Куманово – Свети Николе

Сообраќајот на регионален пат Куманово – Свети Николе утрово е во прекин.

Како што информираат од АМСМ, прекинот на сообраќајот е од 09:00 часот.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.