(ВО ЖИВО) Јавна седница на ДИК за изборните резултати

51

Државната изборна комисија одржува јавна седница на која се очекува да бидат објавени неофицијалните конечни резултатити од вчерашните парламентарни избори.

 

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.