25.8 C
Skopje
недела, мај 26, 2024

ВО ЖИВО I Изјава на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски по лидерската средба со Ковачевски

Изјава на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски по лидерската средба со премиерот Димитар Ковачевски.