ВО ЖИВО I Конвенција за избор на кандидат на ВМРО ДПМНЕ за претседател на Македонија

Следете ја во живо Конвенцијата за избор на кандидат на ВМРО ДПМНЕ за претседател на Република Македонија

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.