ВО ЖИВО: Конститутивната седница на Собранието

436

За денеска во 12 часот е закажана конститутивната седница на Собранието. Пред влезот во салата на сите пратеници им се мери температура, задолжително е носење на маски и употреба на средства за дезинфекција.

Преносот може да го следите на овој ЛИНК.

https://www.facebook.com/watch/?v=655826378358767

 

 

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.