1 C
Skopje
среда, март 3, 2021

ВО ЖИВО: Мицкоски одговара на прашањата на граѓаните

89

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски има сесија во живо на „Фејсбук“, на која одговора на сите прашања на граѓаните.

Можете да ме прашате за она што ве интересира, за мојата работа или приватен живот. Се надевам дека ќе ме запознаете во малку поопуштена верзија, отколку на телевизиските екрани. Ве очекувам во голем број!, ги повика граѓаните Мицкоски.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.