(ВО ЖИВО) Мисајловски со нови имиња на криминалци кои добиле пасоши од МВР

114

Следете ја во живо прес-конференцијата на која Владо Мисајловски, потпретседател на ВМРО-ДПМНЕ, открива нови имиња од аферата „Мафија“:

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.