ВО ЖИВО| Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Лозово

67

ВМРО-ДПМНЕ денес има четири митинзи во предизборната кампања.

Во 18:00 часот ќе има митинг во Лозово, во центарот на општината. Таму ќе се обрати Антонијо Милошоски, член на ИК на ВМРО-ДПМНЕ.

Настанот можете да го следите во живо на линкот во продолжение:

ВМРО-ДПМНЕ денес има четири митинзи во предизборната кампања.

Во 18:00 часот ќе има митинг во Лозово, во центарот на општината. Таму ќе се обрати Антонијо Милошоски, член на ИК на ВМРО-ДПМНЕ.

Настанот можете да го следите во живо на линкот во продолжение:

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.