ВО ЖИВО: Прес конференција на Кастриот Реџепи

Проследете ја во живо прес конференцијата на пратеникот Кастриот Реџепи:

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.