(ВО ЖИВО) Трибина на ВМРО-ДПМНЕ: Промоции на политики – Македонија за сите луѓе

ВМРО-ДПМНЕ денеска во 20 часот на плоштадот кај Млечен ресторан, во Општина Карпош ќе одржи трибина „Промоции на политики – Македонија за сите луѓе“. Свое обраќање ќе има и лидерот на партијата, Христијан Мицкоски.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.