9 C
Skopje
четврток, ноември 21, 2019

(ВО ЖИВО) Прес конференција на Христијан Мицкоски

190

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски ќе одржи прес конференција во седиштето на партијата.

Курир во живо Ви ја пренесува прес конференцијата.

 

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.