ВО ЖИВО: Протест пред Собрание за време на седницата за уставните измени

127

Следете ВО ЖИВО: Протест пред Собрание за време на собраниската седница

 

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.