ВО ЖИВО: Слаб одзив на демонстрациите против Преспанскиот договор во Атина

1910

Протестите пред зградата на Парламентот на Грција може да ги следите во живо на следниот ЛИНК.

 

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.