Возачите во спротивна насока излегувале надвор од патот Кадрифаково-Св.Николе, избегнати се три сообраќајни несреќи

Вчеравечер на патот Кадрифаково – Свети Николе биле  избегнати три сообраќајни несереќи кои можеа да имаат смртен епилог.

Како што велат очевидци,  возачите во спротивна насока излегувале надвор од пат за да не се удрат.

Пред една недла на оваа делница исто така имаше сообраќајка на која за жал имаше и загинати.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.