Возачот прв излетал од автобусот (ВИДЕО)

271

Потралот „Лајм“ објави видео со наслов дека откако автобусот почнал да се превртува, возачот испаднал од возилото прв.

Видеото може да го погледнете на овој линк.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.