ВОЗЕМИРУВАЧКО ФОТО: Мајка се обидела да го изеде новороденото бебе

35

Мајката на бебто имала 24 години и била фатена како се обидува да го изеде своето дете.

Ли Женгуа (24) била фатена во обид да го изеде своето тукушто родено бебе. Инцидентот се случил во локалната болница во Жен Шен на југот во Кина.

bebebebe

За среќа медицинската сестра видела што се обидува на направи мајката и веднаш активирала аларм.

Портпатолот на болницата изјавил дека глетката била застрашувачка, а детeто има тешки повреди на раката, подлив и крварење.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.