8.5 C
Skopje
понеделник, април 22, 2019

Возилото на ограбувачите на „НЛБ банка“ во пламен (ВИДЕО)

72

Алсат објави видео материјал на кој се гледа како гори возилото марка „голф 5“ со кое утрово ограбувачите на експозитурата на „НЛБ банка“ во Бутел избегале од местото на настанот.

Skin Delight

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.