ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Девојка претепана за време на квиз

70

Натпреварувачка на квиз беше брутално удрена со тупаница во лицето пред камерите од страна на еден од нејзините колеги за време на емитувањето.

Таа постојано го провоцирала нејзиниот колега, кој ја изгуби контролата, ја собори на подот и ја удри со тупаница по лицето.

Девојката во црвеното бикини остана на подот крвава и во солзи, а на помош и дојдоа снимателите на програмот.

Жртвата и насилникот беа дел од осумчлената натпреварувачка екипа која се бори за освојување на автомобил во овој руски квиз.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.