12.8 C
Skopje
петок, декември 3, 2021

Вознемирувачко видео: Млад маж во обид да се самозапали поради закани од градоначалничката на Могила

1808

Млад маж од општина Могила денес се обидел да си го одземе животот палејќи се со бензин, поради закани кои ги добивал од градоначалничката на Могила

Неговиот брат објави вознемирувачкото видео:

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.