16.8 C
Skopje
понеделник, септември 25, 2023

Возрасна скопјанка нападната од малолетна сосетка

Во средата околу во 12.40 часот во Полициската станица Аеродром, 43-годишната С.Г.од Скопје пријавила дека на подрачјето на Аеродром била физички нападната од нејзина малолетна сосетка.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот, информираат од МВР

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.