ЗА ЗАЕДНИЧКА МАКЕДОНИЈА денеска добива поддршка од 16 града!

62
града

Централниот протест ќе се одржи во Скопје и ќе почне во 17 часот пред Влада, а ќе заврши пред Собранието.

gradovi protest

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.