Заев и…. „мало сутра“! (ВИДЕО)

Македонскиот премиер и лидер на СДСМ, Зоран Заев, не престанува со скандалозни изјави и гафови при речиси секое негово јавно обраќање пред граѓаните.

Овој пат на предизборниот митинг во Прилеп, ги почести прилепчни со „еуфоричен“ говор, скроен токму по „премиерски“ стандарди…

Се пробива ли дното, полека но сигурно?

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.