Заев, како пратеник, се обврза да гради независен Парламент

37

Пратеникот од редовите на СДСМ,Зоран Заев, се обрза дека ќе градат независен и одговорен Парламент кој ќе биде дом на сите граѓани.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.