Заев: Не се возам јас со Мерцедесот од 600.000 евра никогаш

Граѓаните ја демантираат изјавата на премиерот Зоран Заев дека тој никогаш не ја користел лимузината со максимално ниво на безбедност, наведувајќи дека неодамна токму со ова возило дошол на суд.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.