Заев со ДУИ ја слави промената на името

341

Откако во Собранието беа изгласани уставните измени, премиерот Зоран Заев славеше со функционерите на ДУИ.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.