Зафировски и вечерва меѓу граѓаните на Карпош

Последниот терен пред победата“, пишуваат поддржувачите на кандидатот за градоначалник на ВМРО-ДПМНЕ за општина Карпош, Оливер Зафировски.

Тој вечерва е меѓу своите сограѓани од кои ја бара довербата во недела, на локалните избори.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.