Закани со оружје во Гевгелија

На 26.05.2023 во 04:10 часот Д.С.(20) од Гевгелија пријавил дека на 25.05.2023 околу 22:30 часот во Гевгелија по претходна расправија едно лице му се заканувало со оружје.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.