Закани за кандидатка за градоначалник на Старо Нагоричане

1007

Една од двете кандидатки за градоначалник на Старо Нагоричане пријавила дека добила закани по телефон од непознато лице во текот на вчерашниот ден.

Заканите, според информации од полицијата, се пријавени околу 20 часот во полициската станица Куманово и се преземаат мерки за расчистувње на случајот.

 

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.