Заменик министерката на МВР е најприсутна во партиски штабови на СДСМ (ФОТО)

213

Заменик министерката за внатрешни работи Славјанка Петровска е најприсутна на партиските настани на СДСМ. Дали за неа е поважна партијата, отколку граѓаните?

Петровска деновиве прошета низ главното партиско седиште во Скопје, но беше дел и од тимовите кои ги посетија општинските организации на СДСМ во Куманово, Бутел и други општини.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.