Жена нападната на автобуска станица

На 06.08.2022 во 14:30 часот во СВР Скопје, 45-годишна жена од скопско село пријавила дека околу 13:40 часот на автобуска постојка на бул.„Киро Глигоров“ била физички нападната од К.Б. од с. Раштак.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.