Жителите на улицата Бел Камен без вода

46

Јавното претпријатие „Водовод и канализација“ информира дека од 14 часот, па се до санирање на дефектот кој настанал на улицата Бел Камен, без вода ќе останат корисниците од оваа улица.

Од претпријатието додаваат дека екипите во моментов работат на санирање на дефектот.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.