ЖИВО| Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Ранковце

ВМРО-ДПМНЕ денеска ќе одржи митинг во населеното место Ранковце.

На митингот ќе се обрати кандидатот за градоначалник од редовите на ВМРО-ДПМНЕ.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.