ЖИВО| Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Свети Николе

51

ВМРО-ДПМНЕ денес има четири митинзи во предизборната кампања. По веќе одржаните во Карбинци и Лозово, следува митингот во Свети Николе.

Во 19:00 часот во Свети Николе, на градскиот плоштад ќе се обрати Христијан Мицкоски, претседател на ВМРО-ДПМНЕ.

Настанот можете да го следите во живо на линкот во продолжение:

 

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.